Mali nadludzie

Śląsk
II wojna światowa kolaboracja granatowa policja
literatura piękna
II wojna światowa kolaboracja granatowa policja

Nie jest łatwo znaleźć tę książkę. W 1967 roku wydana została w nakładzie dziesięciu tysięcy egzemplarzy rzadko pojawiała się na portalach aukcyjnych i w antykwariatach, żeby ją od ręki kupić. Na szczęście dwa egzemplarze są dostępne w Bibliotece Narodowej w Warszawie (i w kilku innych bibliotekach w Polsce). Tytuł książki jest genialny. Niesie ogromny ładunek informacyjny...

• ChcęEbooka
  • 2005

Dodaj cytat z książki Mali nadludzie