Okładka książki Nietypowe rodziny. O parach lesbijek i gejów oraz ich dzieciach z perspektywy teorii przywiązania Przemysław Tomalski
Przemysław Tomalski Wydawnictwo: Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Wydawnictwa Uniwersytetu Warszawskiego
2007-01-01
2007-01-01
homoseksualizm rodzina dziecko teoria przywiązania

Okładka książki Koncepcje zajęć terenowych na różnych etapach edukacji geograficznej. Relacje przyroda – człowiek Maria Adamczewska, Rochmińska Agnieszka, Barbara Dzięcioł-Kurczoba, Tomasz Figlus, Witold Kopeć, Joanna Kotlicka, Anna Majchrowska, Justyna Mokras-Grabowska, Aleksandra Mroczek-Żulicka, Krystyna Rozensztrauch-Sosnowska, Elżbieta Szkurłat, Przemysław Tomalski, Lucyna Wachecka-Kotkowska, Anna Wosiak
Koncepcje zaję... Maria Adamczewska, ...

1934

Bardzo ciekawa i pouczająca praca, zwłaszcza dla tych, którzy nie chcą ulegać stereotypom i sztywnym zaściankowym przekonaniom dotyczącym związków homoseksualnych. Obawiam się, że na następne prace z tej tematyki w języku ojczystym będziemy musieli trochę poczekać.

Na plus na pewno liczy się duża liczba odnośników do badań.

Na plus na pewno liczy się duża liczba odnośników do badań.

• Psychologia
  • LGBT
  • Socjologia LGBT
  • Inne popularnonaukowe
  • Rodziny LGBT
  • LGBTQIAP+
  • Nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)