Kup teraz - 12 ofert w cenie od 36.40 zł do 53.90 zł

Nowa psychologia miłości

Robert SternbergJ., KARIN WEIS Wydawnictwo: Moderator nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The New Psychology of Love
978-83-923427-8-6
Anna Sosenko
Moderator
miłość
The New Psychology of Love
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
978-83-923427-8-6
Anna Sosenko
miłość

Pożyteczna, wymagająca lektura, będąca źródłem kompleksowej wiedzy na temat miłości. Na końcu okazuje się, że nic nie wiadomo i wszystko trzeba jeszcze zbadać. Plus za przystępny język i ogrom ciekawostek, minus za brak obrazków.

To pozycja bardziej naukowa niż popularno... Ale patrząc na to, że wszędzie na świecie ludzie wyśpiewują miłość, to w tej książce naukowcy mówią o tym, jak śpiewać skutecznie.

• Psychologia
  • 001. Mam - literatura faktu
  • Relacje D/M
  • Poradniki, Popularnonaukowe
  • Związki/rodzina
  • Naukowa, Popularnonaukowa

Dodaj cytat z książki Nowa psychologia miłości