Szukając Noel

miłość rodzina

Oficjalne recenzje i

Współczesna baśń

Link do recenzji

Głównymi bohaterami książki są Macy i Mark.
Macy jest dziewczyną, której życie nie oszczędzało. Czytając o jej losach w rodzinie zastępczej i rozdzieleniu z rodzoną siostrą nie mogłam pohamować złości i smutku jednocześnie.
Marka natomiast poznajemy w najgorszym dla niego momencie w życiu, gdzie dosłownie wszystko mu się zawaliło.
I tak oto zrządzeniem losu ta dwójka się...

Jak zwykle autor prowadzi nas przez cała książkę do wybaczenia, porozumienia , szukania i miłości. Ścieżki ludzi są kręte, ale z biegiem czasu wszystko się prostuje, umacnia , rozkwita - na zawsze.

Bardzo przyjemnie się czytało , nawet miejscami mnie wzruszyła. Co prawda mocno przewidywalna ale napisana w przyjemny sposób.

Książki Evansa po prostu "otulają". To moja 3 i z pewnością nie ostatnia. Evans ma dar przeprowadzania czytelnika przez cały wachlarz emocji. Uwielbiam i szczerze polecam.

Kolejna książka z tych, do których się wraca nie raz i nie dwa. Idealna na zimowe wieczory.

Dla mnie przewidywalna. czytałam wcześniej cykl "dzienniki pisane w drodze" i to dla mnie było słabsze.

Łatwa, lekka i przyjemna. Jeśli jesteś fanem/fanką twórczości Richarda Paula Evansa to koniecznie przeczytaj. Jak zwykle polecam.

Bardzo przyjemnie się czyta choć opowiada o trudnych rzeczach. Daje do myślenia

Pogoda ducha. Nadzieja. Miłość. Tymi trzema słowami podsumowałabym tę historię. Chwyta za serce i wprawia w pogodny, marzycielski nastrój.

2 951
    1 525