Szukając Noel

literatura piękna
2012-01-01
Bartosz Gostkowski
miłość rodzina

Pogoda ducha. Nadzieja. Miłość. Tymi trzema słowami podsumowałabym tę historię. Chwyta za serce i wprawia w pogodny, marzycielski nastrój.

Piękna, wzruszająca historia, jak zwykle u Evansa...

Piękna opowieść. Jak wszystkie Paula Evansa. I jak zwykle uroniłam łezkę ze wzruszenia. Polecam jak najbardziej!

Książka wydawałoby się prosta i niczym nie wyróżniająca a totalnie trafiła w moje serce. Bardzo polecam.

Ciekawa historia, polecam!

Następna powieść Evansa która podbiła moje serce. Piękna opowieść o tym, że zawsze trzeba mieć nadzieje, że Bóg zsyła nam swoje anioły kiedy tego najbardziej potrzebujemy;) Piękna

„Szukając Noel” to historia, która wzrusza. Dwoje zagubionych w życiu ludzi, którzy maja swoje małe i duże problemy. Swoje sekrety, lęki i smutki, doświadczyli w życiu wiele zła, cierpienia i samotności.
Główny bohater, Mark, traci niemal wszystko i kiedy wydaje się, że nie może być gorzej - jest gorzej. Wtedy autor stawia na jego drodze Macy, przemiłą, uroczą dziewczynę,...

Oglądałam kiedyś systematycznie program "Zerwane więzi" prowadzony przez Alicję Resich-Modlińską. Potrafił zainteresować i zaangażować mnie emocjonalnie, niezwykłą historią odnajdowania się po latach rodzeństwa rozdzielonego w dzieciństwie podczas adopcji. Do końca emisji odcinka nie było wiadomo, czy ekipie telewizyjnej udało się odnaleźć poszukiwanych, ale za każdym razem...

Uwielbiam twórczość Evansa, porusza do głębi, daje do myślenia i wciąga... tak też jest opowieść "Szukając Noel".

Na półkach: , , , , ,

Powieść Evansa jest cudownie napisana pełna ciepła,miłości,optymizmu,z przekazem życiowym historia i życiowa.
Przepiękna,cudowna i wciągająca powieść,przy lekturze spędziłam miłe chwile,przeczytałam z wielką przyjemnością,bardzo mi się podobała książka.
Poruszyła mnie mocno za serce.

Dyskusje

2 887