Szukając Noel

literatura piękna
2012-01-01
Bartosz Gostkowski
miłość rodzina

Bardzo przyjemnie się czytało , nawet miejscami mnie wzruszyła. Co prawda mocno przewidywalna ale napisana w przyjemny sposób.

Książki Evansa po prostu "otulają". To moja 3 i z pewnością nie ostatnia. Evans ma dar przeprowadzania czytelnika przez cały wachlarz emocji. Uwielbiam i szczerze polecam.

Kolejna książka z tych, do których się wraca nie raz i nie dwa. Idealna na zimowe wieczory.

Dla mnie przewidywalna. czytałam wcześniej cykl "dzienniki pisane w drodze" i to dla mnie było słabsze.

Łatwa, lekka i przyjemna. Jeśli jesteś fanem/fanką twórczości Richarda Paula Evansa to koniecznie przeczytaj. Jak zwykle polecam.

Bardzo przyjemnie się czyta choć opowiada o trudnych rzeczach. Daje do myślenia

Pogoda ducha. Nadzieja. Miłość. Tymi trzema słowami podsumowałabym tę historię. Chwyta za serce i wprawia w pogodny, marzycielski nastrój.

Piękna, wzruszająca historia, jak zwykle u Evansa...

Piękna opowieść. Jak wszystkie Paula Evansa. I jak zwykle uroniłam łezkę ze wzruszenia. Polecam jak najbardziej!

Książka wydawałoby się prosta i niczym nie wyróżniająca a totalnie trafiła w moje serce. Bardzo polecam.

Dyskusje

2 941