Dyskusje o książce Klinika śmierci

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zabawa - wspólne słowa
 W to mi graj! 97 gier, dzięki którym wygrasz w życie towarzyskie W to mi graj! 97 gier, dzięki którym wygrasz w życie towarzyskie
1 tydz. temu
Znajdź książkę
 Zapchlony Kundel jest zakochany Zapchlony Kundel jest zakochany Proszę o okładkę z piętrowym czerwonym autobusem.
1 tydz. temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (Kwiecień 2021)
Sprzedam/wymienię:  Światło między oceanami 15 zł  Położna z Auschwitz 15zł  Chyłka. Zaginięcie 10 zł  Złotko 10 zł  Przemiana 10 zł  Tylko ciebie chcę 10 zł  Światło, które utraciliśmy
3 lata temu
Książki o lekarzach
 Domina Domina o pierwszej kobiecie studiującej medycynę w Ameryce. Noah Gordon oprócz "Medicusa" napisał jeszcze parę z tego cyklu oraz współczesną książkę  Lekarze Lekarze
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (sierpień 2016)
"Dopadłam" ostatnio;):  Boskie. Włoszki, które uwiodły świat Boskie. Włoszki, które uwiodły świat  Umiarkowana dieta paleo Umiarkowana dieta paleo  Kuchnia polska bez pszenicy. Ponad 300 sprawdzonych domowych przepisów
Wymienię/sprzedam (sierpień 2016)
Sprzedam tanio. Jest możliwość wystawienia na allegro.  Jej wszystkie życia  Zmierzch  Bransoletka  Trzymaj tempo!  Do trzech razy sztuka  Najlepsze nieprzyjaciółki  Niewinne kłamstwa
Pokazuje 6 z 21
Zobacz kolejne