Kup teraz - 2 oferty w cenie od 49.90 zł do 64.99 zł

Joanna Glogaza Wydawnictwo: Altenberg poradniki
Altenberg
poradniki
2018-05-09

Ciekawa propozycja dla dzieci, ale również dla dorosłych. Mnóstwo przykładów gier, które wszyscy znamy, ale także mnóstwo nowych propozycji. Książka jest wydana bardzo ładnie i bardzo łatwo można z niej korzystać, szukając konkretnych rodzajów gier (np. do samochodu lub pociągu) czy też dla konkretnej liczby graczy.

Doskonały podręcznik gier i zabaw, które wykorzystuję w swojej pracy pedagogicznej :) Polecam wszystkim trenerom, nauczycielom, jak i tym, którzy po prostu lubią się bawić, bo dzięki tej książce można po prostu lepiej spędzać czas.

Świetna, sprawdza się bardzo dobrze, a gry, mimo że wydają się banalne, bawią i zajmują towarzystwo. Sprawdziłam na własnej skórze i bardzo polecam!

Gdyby komuś się chciało zaglądnąć na mój kanał:

Zestaw gier towarzyskich do rozruszania i pośmiania się. Na razie nie testowałam w praktyce ale na pewno chcę.

Jakoś topornie te wszystkie gry są objaśnienie, próbowałem zastosować kilka z nich w praktyce jednak ni jak się one mają do starych sprawdzonych gier typu państwa miasta, chowany, berek, gra w gry karciane itp. Nie które gry przekąbinowane, a inne zwyczajnie nudne. Treść z książki bardziej nadaje się do publikacji w internecie na forum dla dzieci niż na książkę za 50 zł.

Ja juz w tym wieku, kiedy zdrowie nie pozwala przezyc calej imprezy li tylko przy barze, tak ksiazka to skarbnica :)

Zapragnęłam tej pozycji na urodziny. Teraz, po kilku miesiącach użytkowania mogę śmiało polecić ją na prezent.
Ta książka to wakacyjny niezbędnik! Świetnie sprawdziła się zarówno na plaży, jak i w parku. Dobra do zabawy z dziećmi, nastolatkami, studentami, rodzicami... no z każdym!
Ze zbioru 97 gier każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Wieeele nowości, wygodnie...

Kreatywność niejedno ma imię i dowiadujemy się o tym właśnie z książki Asi Glogazy "W to mi graj".

Książka jest ładnie podzielona na konkretne działy z grami do samochodu, grami ruchowymi, grami na myślenie i tak dalej..
Każda z gier dokładnie opisana, tłumaczona w przystępny sposób, z informacją, co nam będzie do niej potrzebne, ilu może być graczy.
Bardzo ładna jest...

Jeju, tego szukałam!
W wielu sytuacjach stania w korku z kimś w aucie albo po prostu braku chęci czy tematu do rozmowy usilnie próbowałam znaleźć w głowie jakąś grę, która by ukoiła mój znudzony umysł i była czymś innym niż gra w „ostatnią literkę” albo skojarzenia.
A tutaj dostałam całą książkę!
Nie dość, że przyjaźnie wydana to naprawdę podsunęła mi dziesiątki pomysłów...

Niestety dla mnie rozczarowanie. Pięknie wydana książka, pomysł arcyciekawy, jednak sama treść przeciętna. Oczekiwałam wiele po tej pozycji, bo nie spotkałam się wcześniej z taką książką i wydawała sie niezwykle ciekawa. Jest kilka naprawdę dobrych pomysłów,sprawdziły się w czasie spotkania ze znajomymi,reszta mam wrażenie dodana na siłę, mało wciągająca albo...

• Chcę w prezencie
  • Poradniki