Światło, które utraciliśmy

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Różne rodzaje miłości

48 Link do recenzji

1990 ocen

Spodziewałam się czegoś innego, ale nie powiem, że się zawiodłam. Ciekawa historia, krótkie rozdziały ułatwiające czytanie i bardzo ładny styl autorki to coś co zdecydowanie muszę docenić. Nie mniej jednak liczyłam na jakieś większe emocje... Naprawdę łatwo się wzruszam, a tutaj nie uroniłam ani łezki. Może przez to, że z góry jesteśmy uprzedzeni że nie będzie happy endu,...

Jak dla mnie książka niezwyle nudna, historia miłości nie porwała mnie. Mdli bohaterzy. Nie polecam

Rzadko decyduję się na kupno popularnych tytułów. Mój gust czytelniczy odbiega od list bestsellerów czy opinii użytkowników portali internetowych. Tym razem jednak skusiłam się zachęcona entuzjastycznym przyjęciem czytelników oraz, nie przeczę, urokliwą okładką. Niestety, powinnam była posłuchać intuicji... Do książki tej musiałam zrobić dwa podejścia, pierwsze wrażenie:...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Fenomenalna! Przy moich wymaganiach książkowych ciężko o jakieś zaskoczenie a tutaj książka powaliła mnie na kolana- co zdarza się dość rzadko. Cudowna powieść której oddałam się w całości. Zakończenie było szokiem który dalej siedzi w mojej głowie. Płakałam jak małe dziecko. Książka która wzbudziła we mnie nie małe emocje, książka do której będę chciała wracać za każdym...

Wybory musimy podejmować na każdym kroku. Są takie, które podejmujemy od razu, inne wymagają dłuższego zastanowienia. Jednak trzeba pamiętać, że każdy wybór wpłynie na nasze życie, w mniejszym lub większym stopniu.

Lucy i Gabe poznali się 11 września 2001 roku, gdy wierze WTC runęły, a pył przykryły cały Nowy Jork. Wtedy zrozumieli, że życie jest zbyt kruche, by zmarnować...

Bardzo ładna ksiazka. Podobala mi sie forma napisania tj slowa kierowane do Gabriela. Zakonczenie mnie zaskoczylo, nie tego sie spodziewalam. Dlatego po przeczytaniu mam troche smutku w sobie. BTW ksiazke goraco polecam

Na półkach: , , , ,

Bardzo poruszająca książka i skłaniająca do refleksji. Napisana prostym językiem, dlatego czyta się ekspresowo. Godna polecenia dla każdego, kto lubi trochę popłakać.

Wszyscy, którzy macie za sobą miłość swojego życia, która skończyła się, bo przyszedł po prostu jej kres. Tą miłość, która była skazana na porażkę, ale zawsze jest w człowieku. Zróbcie miejsce w sercu na tą książkę.

Książka, która pokazuję, że tak naprawdę wszystko możemy stracić w chwilę... chwilę,o której nie wiemy kiedy nadejdzie.
Książka zapada głęboko w pamięć i pokazuje, że powinniśmy cieszyć się każdą chwilą , którą spędzamy z kimś, albo nawet samemu.

Niesamowita i bardzo poruszająca książka

Dyskusje

3 132