Ślady, których nie było

Okładka książki Ślady, których nie było
Andreas Franz Wydawnictwo: Buchmann Seria: Fabryka Kryminału kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
9788376702032
Iwona Kuczyńska
literatura niemiecka

więcej Więcej

Trzyma w napięciu. Na Andreasa Franza zawsze mozna liczyć.

Czyta się szybko, lekko napisane, trochę za dużo tych morderstw😉 czasem wygląda, jakby autor sam nie miał pomysłu co dalej, więc kolejne zabójstwo. Czasem dobrze, czasem nuda.

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała seria :)

Po kilku latach postanowiłem odświeżyć sobie tę pozycję i przeczytałem ją ponownie.
Ciekawa i wciągająca historia. Czyta się ją szybko i przyjemnie. Nie jest to może arcydzieło kryminalistyki, nie mniej jednak książka warta polecenia.

Niby źle się nie czyta , jednak cały czas miałam wrażenie że trochę przejaskrawiony ten morderca. No i ta powtarzalność sytuacji. Czy polecam? Można przeczytać ale znam lepsze książki tego autora.

Jedna z lepszych książek :)

Przyzwoita książka choć do dobrego kryminału trochę jej brakuje. Niby jest jakieś śledztwo, ale tak jakby go nie było - same domysły, żadnych konkretów, a nawet te domysły nie są szczególnie rozbudowane. Główni bohaterowie błądzą po omacku, a morderca to taki prawie bóg, do którego ofiary same przychodzą i który nawet nie stara się zacierać za sobą śladów, a i tak żadnych...

Rewelacja! Wciąga od pierwszej strony!

Dziwna książka.
Niby jest morderstwo i to niejedno, niby jest dochodzenie, ale jak policjanci dochodzą do tego kto zabija to ja nie wiem - jak oni tylko gadają i gadają, znowu gadają i gadają i to niekoniecznie na temat prowadzonego śledztwa.

Nie byłem zachwycony. Śledztwa praktycznie nie ma - policjanci wszystkiego sie domyślają nie wiadomo skąd, a finał wcale nie jest ich zasługa... Troche psychologii mordercy - ale takiej z podręcznika dla początkującego milicjanta chyba. Nie zachwyciła.

• 2017
  • Andreas Franz
  • Kryminały
  • 2013
  • 52 książki ( 2013)

Dodaj cytat z książki Ślady, których nie było