Polowanie na Perpetuę (pocket)

Ewa Stec Wydawnictwo: Otwarte kryminał, sensacja, thriller
978-83-7515-131-2
Otwarte
perpetua zdrada małżeństwo
kryminał, sensacja, thriller
978-83-7515-131-2
perpetua zdrada małżeństwo

Lekka, z poczuciem humoru. Kryminał raczej dla kobiet W sam raz na wakacje jako przerywnik pomiędzy cięższymi pozycjami.

I znowu dałam się nabrać ocenom na LC. Zupełnie nie rozumiem tak wysokich not.
Dla mnie to absolutne grafomaństwo, denne, płytkie, irytujące, nieciekawe i bez grama humoru.
Nie dałam rady skończyć.

Na półkach: , , , ,

No i jak nie można pokochać po czymś takim Ewy Stec?! Ta książka to petarda, z ogromnym poczuciem humoru, szalona i zaskakująca. Ciężko się od niej oderwać, akcja jest dynamiczna i wciągająca. Z niecierpliwością czekam na jakieś kolejne książki tej autorki i biorę je w ciemno!

Świetna, zabawna komedia omyłek i nagłych zwrotów akcji. Świetna.

Lekka książka bez skomplikowanej treści. Na pewnie nie pozostanie w pamięci.

Znakomita! Obyczajowy kryminał z domieszką komedii na wysokim poziomie to coś w sam raz do zabrania na wakacje :)

momentami zabawna, lekka, babska, na relaks

Zabawna komedia pomyłek z wątkiem kryminalnym. Szczerze się uśmiałam w niektórych momentach. Co tu dużo mówić, pani Stec po raz kolejny udowadnia, że można świetnie połączyć kilka gatunków w jednej powieści. Polowanie na Perpetuę to połączenie powieści obyczajowej z kryminałem i doprawione dużą dawką humoru. Do tego bohaterowie z charakterem, tacy których się kocha albo...

Urocze, kochane dzieci, troskliwa i nadopiekuńcza teściowa, do tego pani domu gosposia domowa, mąż kochający,ale ciągle zajęty.
Oddane, wspaniałe przyjaciółki na, które można zawsze liczyć i na wsparcie. Pewnego dnia żona znajduje w samochodzie prezerwatywę w samochodzie męża, podejrzewa go o zdradę.
Pojawia się w jego życiu Kolumbijska zakonnica Perpetua, która wywraca...

W sam raz na poprawę humoru i jako odskocznia od poważniejszych pozycji książkowych. Ubawiłam się świetnie.

• 2013
  • Literatura polska