Czemu Pies Sąsiada od Wczoraj nie Szczeka, czyli 101 Pytań o Psy

Okładka książki Czemu Pies Sąsiada od Wczoraj nie Szczeka, czyli 101 Pytań o Psy Dorota Kozińska
Dorota Kozińska Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza MULTICO poradniki
poradniki
Oficyna Wydawnicza MULTICO
2010-01-01
2010-01-01
psy

Prześliczna książeczka mniejszego formatu. Twarda oprawa.
Mały ,niezwykły poradniczek.
Nie ma w nim fotografii, za to garść dowcipnych ilustracji oraz aforyzmów.

Książeczka zawiera 101 pytań związanych z psami.
Na okładce umieszczono kilka stereotypowych pytań, a właśnie chodzi o to ,że to są tylko przykładowe te najprostsze.
Naprawdę książka obejmuje znacznie bardziej nietypowe dylematy, które autorka próbuje rozstrzygnąć.

Podaję przykładowo:
- Podobno psy z Nowej Gwinei śpiewają. Czy to jest jakaś legenda?
- Czy psa domowego można skrzyżować z wilkiem?
- Widziałem wczoraj psa w okularach! Czy zwierzakom też można skorygować wzrok?

Właśnie gros takich pytań jest w książce i do tego bardzo wyczerpujące odpowiedzi.

Książka podzielone jest na rozdziały będące częściami książki.
Każda taka część oddzielona jest malunkiem oraz aforyzmem.
Najbardziej podoba mi się .

,,Pinczer? Brytan? Wilczur? Jamnik? Buldog? U ludzi nie tak łatwo to rozpoznać. Ukrywają.’’
Ramón Gómez de la Serna.

Książeczka przejrzysta. Dla uwidocznienia używana jest też kolorowa czcionka. Bardzo przyjemnie się czyta, nie tak jak suchy poradnik, tylko taką książkę z ikrą.

Polecam psiarzom!

Prześliczna książeczka mniejszego formatu. Twarda oprawa.
Mały ,niezwykły poradniczek.
Nie ma w nim fotografii, za to garść dowcipnych ilustracji oraz aforyzmów.

Książeczka zawiera 101 pytań związanych z psami.
Naprawdę książka obejmuje znacznie bardziej...

• Zwierzęta
  • Zwierzęta, natura, biologia
  • W kolejce - PSY
  • Psy
  • Aforyzmy
  • Przeczytane 2016 rok
  • Poradnik

Dodaj cytat z książki Czemu Pies Sąsiada od Wczoraj nie Szczeka, czyli 101 Pytań o Psy