Sales Inner Inspiration. Trening mentalny w procesie sprzedaży

poradniki
Rozpisani.pl
2018-04-25
2018-04-25
motywacja psychologia sprzedaży sprzedaż biznes

Świetna książka, która bardzo pomogła mi przełamać pewne bariery, takie jak strach czy pewność siebie. Idealna książka dla przedstawiciela handlowego.

Polecam pozycję, spodoba się nie tylko osobom związanym ze sprzedażą, ponieważ porusza tematy zachowań społecznych (w pigułce) z którymi każdy się na co dzień spotyka. Dla mnie autor zwerbalizował zachowania, które obserwowałem ale nie umiałem uszeregować. Napisana lekkim językiem, myślę że przystępnym dla każdego.

Krótko, konkretnie i przyjemnie. Bardzo udana pozycja, czyta się jednym tchem. Nie jest to kolejny nudny, suchy poradnik opisujący poszczególne techniki sprzedaży. Napisany tak, aby zmienić podejście i myślenie czytelnika, a nie przekazać mu wiedzę w zakresie technik sprzedażowych. Sugestie i wskazówki przekazywane przez autora można odnieść nie tylko do sprzedaży, ale i...

Polecam serdecznie!

• Inwestycje
  • Sprzedarz
  • Pieniądze instant
  • Pieniądze
  • Hajs
  • Biznes

Dodaj cytat z książki Sales Inner Inspiration. Trening mentalny w procesie sprzedaży