The Chocolate Run

The Chocolate Run Dorothy Koomson english book
literatura piękna
angielski
The Chocolate Run Dorothy Koomson english book

Książka dość przyjemna w lekturze. Z gatunku tych, które łatwo się czyta i równie łatwo zapomina. Główna bohaterka Amber - wielka miłośniczka czekolady jak ognia unika angażowania się w poważne związki. Problem pojawia się, gdy wikła się w romans ze swoim najlepszym przyjacielem.

Książka była całkiem w porządku - nie jakaś literatura górnych lotów, ale w sam raz na miłe wieczory przy herbacie. Przy okazji język nie jest jakiś wyszukany, struktury gramatyczne niezbyt zawiłe i jeśli ktoś chce się nieco podciągnąć z angielskiego - jest to idealna pozycja na lekturę.

• Moje!
  • English****