Mama Mu na huśtawce

Jujja WieslanderSven Nordqvist Wydawnictwo: Zakamarki Seria: Mama Mu literatura dziecięca
Mamma Mu gungar
Michał Wronek-Piotrowski
Zakamarki
Mamma Mu gungar
literatura dziecięca
Michał Wronek-Piotrowski
Mama Mu

Fantastyczne ilustracje, ale na tym kończy się fenomen tej książki. Książka jest przegadana - strasznie długie i nudne dialogi, bardzo mało akcji. Chwilami czyta się to jak telenowelę kolumbijską. Mama Mu idzie do Pana Wrony, żeby założył jej huśtawkę na drzewie. Ale zanim to nastąpi, jest 6 stron dialogu między nimi. 6 stron non stop dialogu to bardzo dużo jak na książkę...

Rewelacyjna książka, rewelacyjna seria - ciepłe,ciekawe i pełne humoru opowieści o przygodach zwariowanej krowy, całkiem innej niż wszystkie, i jej przyjaciela, Pana Wrony. Zaczęliśmy znajomość z Mamą Mu właśnie od "Mamy Mu na huśtawce" i był to dobry wybór. Można się przy niej pośmiać, można pooglądać ilustracje Svena Nordqvista - naprawdę warto.

Pełna wersja...

Dla Mamy Mu nie ma rzeczy niemożliwych - nawet, jeśli Pan Wrony uważa inaczej...

irytuje mnie pan Wrona..

Przesympatyczna książka o krówce, która ma postrzelone pomysły, szwedzkie ilustracje PRZE CU DNE!!!

Jak zawsze niezmiennie sympatyczna krowa i równie niezmiennie czepliwy kruk :D

Świetna i śmieszna książka dla małych i dużych. Szkoda, że taka krótka:(

Dyskusje

• Dla dzieci