Walka

Lisa Jane Smith Wydawnictwo: Amber Cykl: Pamiętniki Wampirów (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
The Struggle
Data 1. wydania:
2002-01-01
9788324132034
Edyta Jaczewska
Amber
wampiry
The Struggle
Pamiętniki Wampirów (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
9788324132034
Edyta Jaczewska
wampiry

To już druga część „ Pamiętników Wampirów” I księgi. Nie wspomniałam o tym w pierwszej części w „ Przebudzeniu” ale wspomnę o tym teraz. Chodzi mi o postać Caroline. Dziewczyna była zdecydowanie dziwna. Bo kto normalny swojej koleżance nawet z przedszkola robi takie świństwa. Ba nawet jej grozi jak robiła to Caroline Elenie. Że czas jej królowania w liceum się skończy. To...

Mimo, że w pierwszym tomie były wypadki i morderstwa, to mam wrażenie, że drugi tom był straszniejszy. Oczywiście bardzo mi się nie podobał wypadek Eleny, ale nic na to nie poradzę :P

Idiotyczność niektórych scen przerosła moje oczekiwania. Główna bohaterka denerwuje tak bardzo, że walczę, by dotrwać do końca.

"W życiu wszystko ma swój zmierzch. Tylko noc kończy się świtem."

Nic szczególnego. Pozycja ani ciekawa, ani wciągająca. Generalnie strata czasu.

Ta książka lepsza od poprzedbiej. Miałam nadzieję że będzie lepiej i było chodz nie tak jak bym się chciała tego spodziewać. Jednak serial lepszy. Ciekawa jestem co zrobi Elena w następnej części.

Wiem że teraz poleci jeden wielki FOCH (Anitka ♥♥) ale muszę to napisać.... zawiodłam się :(
Po tym jak wszyscy zachwycali się tą książką myślałam że będzie jedno wielkie WOW !!!
A było jedno wielkie BOŻE CO TO JEST ??!!
OK, może trochę przesadziłam ale jestem mega zła, smutna i zawieziona :( Myślałam że z tą książką będzie podobnie jak z pierwszym tomem, czyli że początek...

Tak jak pierwszy tom przypadł mi do gustu, ta część jest kompletną porażką. Nie wiem nawet co dokładniej powiedzieć na jej temat. Czytałam na siłę, będąc po prostu ciekawa zakończenia. Zajrzę do kolejnej części, ale mam nadzieję, że będzie lepsza od tej.

Podobnie jak pierwszy tom, bez rewelacji. Główna bohaterka momentami mniej irytująca. Cała historia jest dla mnie jakby wybrakowana. Coś się dzieje nagle, bez głębszego opisu. Damon i Elena - coś ich łączy, ale ciężko stwierdzić, co i dlaczego. Słaba.

Książka nie jest wciągająca, ale i tak sięgnę po trzecią część, tak po prostu z zasady..

Kocham byłą Katherina ale szkoda ,że nie przezyła dłóżej .

2 843
  • Fantastyka