Historia literatury angielskiej. Zarys

Przemysław P. Mroczkowski Wydawnictwo: Ossolineum Seria: Historie Literatur językoznawstwo, nauka o literaturze
Ossolineum
historia literatura historia literatury anglia
językoznawstwo, nauka o literaturze
Historie Literatur
historia literatura historia literatury anglia

Niezłe.

Czytelne i interesujące wprowadzenie do literatury angielskiej. Autor nie próbuje zanudzać czytelnika suchymi faktami - jakby w nagrodę za sam fakt sięgnięcia po dość nietypową pozycję z półki. :) Momentami denerwujący jest nadużywany szyk przestawny, ale da się przeżyć.
Pozostawię bez oceny - nie znam się na tyle na literaturze fachowej na ten temat, żeby określić wartość...

• 2018 (od sierpnia)
  • English Language & Literature