Poetyka. Wstęp do teorii dzieła literackiego

Okładka książki Poetyka. Wstęp do teorii dzieła literackiego Adam Kulawik
Okładka książki Poetyka. Wstęp do teorii dzieła literackiego
Adam Kulawik Wydawnictwo: Antykwa językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Antykwa
1997-01-01
1997-01-01
83-901380-8-5

Okładka książki Dzieło i życie Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego t. 1 Adam Kulawik, Jerzy Stefan Ossowski
Dzieło i życie... Adam Kulawik, Jerzy...
Okładka książki Dzieło i życie Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego t. 2 Adam Kulawik, Jerzy Stefan Ossowski
Dzieło i życie... Adam Kulawik, Jerzy...

Bardzo przystępne kompendium wiedzy o poetyce. Ogromny minus za nieprofesjonalnie protekcjonalne zbesztanie komiksu jako podległej formy wyrazu.

Idealna! Ten podręcznik to must have dla polonisty.Dobrze napisana,przede wszystkim zrozumiałym językiem,co zdecydowanie ułatwiło mi naukę z tego podręcznika.

"Poetyka" Kulawika - kolejna pozycja dogłębnie znana przez studentów polonistyki. ;)

Jedyna przystępna poetyka. Nie wierzcie, gdy mówią wam, że egzamin wymaga znajomości Trojaczków i innych fuj-podręczników. Arystoteles, Kulawik i wszystko gra!

Teoretyczny niezbędnik. Klarownie zredagowane, podane rozsądnym językiem. Wydaje mi się, że nie tylko dla polonistów.

Kompendium każdego polonisty.

Kompendium każdego polonisty.

Polonistyczne MUST HAVE :)

Polonistyczne MUST HAVE :)

Na razie tylko pierwsza część przeczytana, ale - pomocny podręcznik, dobry dobór przykładów.

Polecam :)

Polecam :)

Musiałam - czytałam. Źródło wiedzy dla polonistów.

Musiałam - czytałam. Źródło wiedzy dla polonistów.

• Studia
  • Fragmenty