Shama 
☼ ☽ ✫ ☾ ★ ☽ ☼ ☽ ✫ ☾ ★ ☽ ☼ ☽ ✫ ☾ ★ ☽ ,, Były dwie siostry: Noc i Śmierć. Śmierć większa a Noc mniejsza. Noc była piękna jak sen, a Śmierć - Śmierć była jeszcze piękniejsza..." ☼ ☽ ✫ ☾ ★ ☽ ☼ ☽ ✫ ☾ ★ ☽ ☼ ☽ ✫ ☾ ★ ☽
18 lat, kobieta, Żory, status: Czytelniczka, ostatnio widziana 1 dzień temu
Aktywności (z ostatnich 3 miesięcy)
2018-09-30 19:41:55
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Saga o Czarnoksiężniku (tom 4)
 
2018-08-23 00:44:07
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Saga o Czarnoksiężniku (tom 3)

Tiril, Móri, Erling i Catherine zmierzają do mrocznego lasu pełnego magicznych i strasznych istot. W zaklętym lesie znajduję się ponoć zamek, w którym znajduje się skarb, a aby go otworzyć trzeba mieć klucz - figurkę diabła.Wyruszają w niebezpieczną podróż, aby dowiedzieć się czegoś o pochodzeniu Tiril, oraz odnaleźć skarb strasznego czarnoksiężnika. Czwórkę przyjaciół czeka walka ze złem...... Tiril, Móri, Erling i Catherine zmierzają do mrocznego lasu pełnego magicznych i strasznych istot. W zaklętym lesie znajduję się ponoć zamek, w którym znajduje się skarb, a aby go otworzyć trzeba mieć klucz - figurkę diabła.Wyruszają w niebezpieczną podróż, aby dowiedzieć się czegoś o pochodzeniu Tiril, oraz odnaleźć skarb strasznego czarnoksiężnika. Czwórkę przyjaciół czeka walka ze złem... Móri w końcu wyznaje, że kocha Tiril, Erling zaś zakochał się w dumnej, złośliwej i aroganckiej baronównie Catherine. Jednak czy mogą być razem ?
Jeszcze więcej miłości, mistycyzmu, namiętności. Oraz coraz więcej pytań : Kim jest Tiril ?

pokaż więcej

 
2018-08-20 23:50:08
Ma nowego znajomego: annlynn_
 
2018-08-18 00:10:03
Dodała książkę na półkę: Przeczytane
Cykl: Saga o Czarnoksiężniku (tom 2)

2 tom Sagi o Czarnoksiężniku. Saga podoba mi się coraz bardziej, autorka zaczyna się rozkręcać ! W tym tomie mamy więcej miłości, tajemniczości i magii. Na końcu zjawia się tajemnicza, pewna siebie baronówna Catherine. A kogo tak naprawdę kocha Tiril? Naszego czarnoksiężnika Móriego, czy też Erlinga ? Mam nadzieje, że odnajdę odpowiedź na moje pytanie w kolejnym tomie :)

 
2018-08-08 08:32:20
Ma nowego znajomego: Wciągam
 
2018-08-04 16:37:31
Ma nowego znajomego: glodnawyobraznia
 
2018-08-03 23:39:39
Dodała książkę na półkę: Przeczytane

Po przeczytaniu tej książki, pomyślałam : Kurde, niezłe to było. Szkoda, że się skończyło.
Początek książki trochę mnie nudził, poznajemy nieśmiertelną Pię i jej nudne życie w Little Cam. Tu testy, nauka, basen, siłownia,nauka ,nauka... i to jak zostać naukowcem. Wszystko się zmienia, gdy nasza nieśmiertelna zaczyna opuszczać swoje kochane laboratorium,swój dom. W puszczy amazońskiej poznaje i...
Po przeczytaniu tej książki, pomyślałam : Kurde, niezłe to było. Szkoda, że się skończyło.
Początek książki trochę mnie nudził, poznajemy nieśmiertelną Pię i jej nudne życie w Little Cam. Tu testy, nauka, basen, siłownia,nauka ,nauka... i to jak zostać naukowcem. Wszystko się zmienia, gdy nasza nieśmiertelna zaczyna opuszczać swoje kochane laboratorium,swój dom. W puszczy amazońskiej poznaje i zakochuję się w chłopaku z plemienia Ai'oa. Eio i jego plemię - to całkiem inny świat, niż ten w którym żyje Pia. I teraz co wybrać ? Miłość kontra Nauka i chęć stworzenia kolejnych nieśmiertelnych.
Pia, gdy dowiaduje się całej prawdy o swoich ,,wujkach" i ,,ciociach" z Little Cam, gdy już wie, co oni wszyscy robili by mogli ją stworzyć wybiera to co jest w życiu najważniejsze i najpiękniejsze. Miłość.
Książka , która po przeczytaniu sprawia, że twoje usta mimowolnie układają się do uśmiechu. Zakończenie jasne i bardzo satysfakcjonujące :)
Polecam.

pokaż więcej

 
2018-08-03 23:38:32
Ma nowego znajomego: aliss80
 
2018-07-29 01:10:27
Ma nowego znajomego: Halya Mocarna
 
Moja biblioteczka
153 82 2213
Porównaj książki w Waszych biblioteczkach.
Sprawdź oceny wspólnych książek.
Tyle książek ma ten użytkownik w swojej biblioteczce.
Tyle opinii dodał ten użytkownik.
Tyle plusów otrzymał ten użytkownik za swoje wypowiedzi.
Znajomi (80)

Ulubieni autorzy (11)
Lista ulubionych autorów
Ulubione cytaty (26)
lista cytatów
zgłoś błąd zgłoś błąd