Przewodnik kulinarny Hiszpania

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Przewodniki kulinarne". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Pascal
978-83-7304-951-2
Paulina

Hiszpania to feeria smaków i zapachów, różnorodność serów, wędlin i pieczywa produkowanych w tradycyjny sposób. W kraju słynnego gazpacho i sangrii z czułością uprawia się wino, a ryby i owoce morza uznaje się za nieodzowny element kuchni. Przewodnik kulinarny to nie tylko zbiór najlepszych przepisów na hiszpańskie dania, ale również podróż po konkretnych regionach. W książce szczegółowo...

Przewodnik kulinarny to nie tylko zbiór najlepszych przepisów na hiszpańskie dania, ale również podróż po konkretnych regionach. W książce szczegółowo opisano mnóstwo prostych, tradycyjnych potraw, ale też wiele nowatorskich dań, a wszystkie zilustrowano wspaniałymi zdjęciami.

źródło opisu: okładka (tył)

źródło okładki: wydawca

książek: 2061