"...nie calkiem dobra kobieta"

Wydawnictwo: Wydawnictwo CKH
6 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
978-83-928874-3-0
depresja, kobiece, pamiętnik
MoWi

... jestem "nie całkiem dobrą kobietą"... Patologią, psycholem, zaburzoną... (niepotrzebne skreśl, lub dopisz swoje). W klasycznym rozumieniu nauki zwanej socjologią jestem patologią:DDA, przez 5 lat w separacji z mężem, obecnie rozwódka, matka samotnie wychowująca. ... w 2003 roku zaczęłam pisać ... Miała to być autorska, acz amatorska i krotochwilna analiza trzydziestokilkuletnich mężczyzn (wiek mojego ówczesnego partnera, męża). Z czasem pisanie stało się po części pamiętnikiem, po części analizą mojej rodziny, Po części analizą relacji damsko - męskich w jakie wchodzi "nie całkiem dobra kobieta", a po części, (a w zasadzie w konsekwencji), wsparciem w terapii. Dziś ... może na razie, ale wygrywam ... z depresją.

źródło opisu: http://www.ckh.szczecin.pl/

źródło okładki: http://www.ckh.szczecin.pl/

MoWi | 2011-04-27
Przeczytana: 23 kwietnia 2011

Ta poruszająca książka to rodzaj pamiętnika pisanego przez kilka lat przez rozpaczliwie samotną kobietę, dla której pisanie miało być swoistą terapią.
Żyjąca w separacji z mężem, samotnie wychowująca córkę, kobieta która z domu rodzinnego wyniosła tylko złe doświadczenia... Kobieta obciążona... Dorosłe Dziecko Alkoholika....Kompletnie rozbita, wciąż poszukująca i czekająca na Kogoś Kto Ją Pokocha.
Ta książka porusza do głębi, wzrusza, często szokuje wyznaniami, do bólu szczera i do bólu prawdziwa.

Moni | 2013-12-31
madziessska | 2017-03-20