Spadkobierczyni poszukiwana

Okładka książki Spadkobierczyni poszukiwana Elizabeth Adler
Okładka książki Spadkobierczyni poszukiwana
Elizabeth Adler Wydawnictwo: Amber Seria: Wszystko dla Pań kryminał, sensacja, thriller
Wszystko dla Pań
The rich shall inherit
Amber
1996-01-01
1996-01-01
Monika Kluczyńska

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

kolejny raz Pani Adler nie zawodzi:) dostajemy wielowątkową historię, ciekawą, barwną, z interesującymi postaciami i zwrotami akcji, polecam jak najbardziej!

Interesująca historyjka o pokrętnych losach pięknych kobiet (szlachetnych lub mniej),ale dobrze napisana, nie razi banałem, bez zbędnej emfazy, serduszek puszczanych oczami i uszami itp. Porządna literatura dla kobiet, może nie zarywa nocy, ale niewątpliwie przyciąga, zainteresowanie czytelnika jest umiejętnie pobudzane. W pewnym momencie było mi już wszystko jedno, kto jest spadkobiercą - chciałam po prostu poznać dalsze losy bohaterek, kolejnego pokolenia, kolejnych dzieci tamtych dzieci.

Szwajcarski adwokat poszukuje dziedziców zmarłej we Włoszech Amerykanki. Zostawiła ona olbrzymi majątek nieznanym potomkom. Zgłasza się kilkoro potencjalnych spadkobierców. Amerykański reporter postanawia zbadać wiarygodność pretendentów do fortuny. Powoli dociera do tajemnic życia milionerki.

niezla historia, chociaz taka którą sie szybko zapomina.

niezla historia, chociaz taka którą sie szybko zapomina.

• Obyczajowe
  • Literatura obca