A jednak ty

Wydawnictwo: Harlequin
All for love
Literatura amerykańska
Dorota_1988

Kiedy jej narzeczony zmarł po ciężkiej chorobie nerek, Vicky zajęła się transplantologią. Pojechała do North Yorkshire, by współpracować ze słynnym doktorem Dawsonem, okazało się jednak, że zastąpił go Adrian Fergusson, lekarz, którego obwiniała o śmierć narzeczonego. Pierwszą myślą Vicky było opuścić to miejsce, lecz w miarę rozwoju wydarzeń nabierała pewności, że Adriana także dręczą jakieś wspomnienia z przeszłości. Czy tych dwoje będzie w stanie się porozumieć?

Doomisia | 2014-02-01
Eladria | 2016-10-27