Tajemnica Rafy Rekina

Tłumaczenie: Anna Iwańska
Cykl: Przygody Trzech Detektywów (tom 28)
Wydawnictwo: Siedmioróg
The secret of shark reef
8371620292
przygodowe, młodzieżowe
przygodowa
atti

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

Czy zdarza się wam, żeby żołądek podchodził aż do gardła? Czy rozszalałe morze, mordercze rekiny, osuwanie się ziemi i koszmarne zjawy wynurzające się z oceanu napawają was lękiem? Jeśli tak, nie odwracajcie następnej strony. Czytelnikom, którzy nie mogą sprostać zapierającym dech przygodom, polecam znalezienie spokojniejszej lektury.

źródło opisu: Wstęp

Samozwaniec | 2013-03-13
Przeczytana: 2005 rok

Moja ulubiona książ(ecz)ka ze świetnej serii detektywistycznej dla młodzieży. Jak i inni, pochłaniałem je jedna za drugą, non stop goszcząc w szkolnej bibliotece. Nie mogę odżałować tego, że dziś już prawie nie idzie ich dost... Hejże! W tej chwili, pisząc tę opinię , zajrzałem i odkryłem, że seria jest ponownie wydawana od 2012! No, to pora powiesić kolejną półkę i gnać do księgarni!

Vawlogren | 2013-06-11
Przeczytana: 11 czerwca 2013

Chyba najlepsza ksiazka z serii Trzech Detektywow, ktora do tej pory przeczytalem.Koniecznie przeczytajcie!

Patrycja | 2016-10-14
Przeczytana: 2013 rok