Tak jak człowiek myśli

typ
papier
7,5 (42 ocen i 6 opinii)

Opis książki

Ten niewielki wolumen - owoc medytacji i doświadczenia - nie jest wyczerpującym traktatem na temat powszechnie opisywanej siły oddziaływania myśli. Przedstawia raczej sugestie niż wyjaśnienia. Ma zainspirować zarówno kobiety, jak i mężczyzn do odkrycia i dostrzeżenia prawdy, w myśl której SAMI SIEBIE TWORZĄ poprzez myśli, które wybierają i wzmacniają. Ma także ukazać, że umysł - to...

SAMI SIEBIE TWORZĄ
poprzez myśli, które wybierają i wzmacniają. Ma także ukazać, że umysł - to najważniejszy tkacz", zarówno naszej wewnętrznej (charakter), jak i zewnętrznej (zdarzenia, okoliczności) szaty. Podobnie jak do tej pory, oba jej rodzaje utkane były z ignorancji i bólu; teraz ich tworzywem może być oświecenie i szczęście.

źródło opisu: http://www.mentis.pl/302-tak-jak-czlowiek-mysli

źródło okładki: http://www.healsa.co.za/images/As%20A%20Man%20Thinketh.jpg

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena

Polecamy

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
Opinie czytelników
Ramon | 2011-12-29
Przeczytana: 2010 rok

Klasyka gatunku, chyba jeden z fundamentów współczesnej literatury poruszającej problem wagi myśli w życiu.

Krzysztof | 2015-03-27

Krótka, ale treściwa rozprawa filozoficzna na temat tego, że nasze myśli są zalążkiem tego, co nas w życiu spotyka i tego, jak to odbieramy.
Bardzo dobry wstęp do rozwijania pozytywnego myślenia, podkreśla wagę naszych myśli jako nastrajanie umysłu do otaczającego nas świata, pokazuje, że świat i myśli tworzą wzajemne interakcje.

Vmark | 2015-01-12

Książka jest tak krótka, że szkoda się rozpisywać o niej. Przeczytaj i wyrób sobie zdanie. Mi osobiście bardzo się podobała.

coffeebreak | 2013-12-16
Przeczytana: 16 grudnia 2013

straszny para-filozoficzny bełkot z którego zupełnie nic nie wynika.

gorys | 2014-01-17

Krótko i na temat;-) tytuł mówi bardzo dużo, polecam

Damian | 2015-04-30
Marcin | 2015-04-05