Muhammad, posłaniec Boga

Tłumaczenie: brak informacji o tłumaczu
Wydawnictwo: Stowarzyszenie Studentów Muzułmańskich w Polsce
7 (3 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Life of the Prophet Muhammad
83-906276-0-4
islam, Mahomet
religia
takisobiejac

Stowarzyszenie Studentów Muzułmańskich w Polsce oddaje do rąk Czytelników książkę pt. "Muhammad, posłaniec Boga". Jest to czternasta publikacja Stowarzyszenia. Ksiązka przeznaczona jest dla najmłodszych, jak również dla tych, którzy nie znają historii posłańca Boga, Muhammada. Mamy nadzieję, że książka stanowić będzie podstawę do pogłębienia wiedzy o posłańcu Allaha, jego historii i misji w...

Mamy nadzieję, że książka stanowić będzie podstawę do pogłębienia wiedzy o posłańcu Allaha, jego historii i misji w szczególności dla polskojęzycznych wyznawców Islamu (i nie tylko).

źródło opisu: wstęp do książki

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

marqo | 2012-10-02
Przeczytana: 13 sierpnia 2012

Godna polecenia pozycja, również dla nie-muzułmanów. Pozawala na pogłębienie wiedzy na temat życia i działalności proroka Muchammada.

Cinnamon | 2011-06-08
Michi320 | 2015-10-11