Islam. Sto pytań. Odpowiada Samir Khalil Samir

83-211-1686-8
islam, Mahomet, wywiad
religia
Magda

Czy Koran zawiera Boże objawienie? Czy w islamie człowiek jest wolny? Czy dżihad to tylko święta wojna? A mudżahedini są prawdziwymi muzułmanami? Jaki w ogóle jest stosunek do przemocy... i do kobiet? Z tymi i dziesiątkami innych pytań zwrócili się włoscy dziennikarze do autorytetu w tych sprawach, z urodzenia Egipcjanina, z paszportu obywatela włoskiego, z zawodu profesora i wykładowcy na Uniwersytecie Świętego Józefa w Bejrucie, o. Samira Khalil Samira SJ.

Cogaiseoir | 2013-12-30
Przeczytana: sierpień 2013

Książka napisana z pomysłem, idealna dla początkujących osób, pragnących zgłębić ten temat.
Wyjątkowa pod względem prezentowania dość obiektywnej opinii, co nie jest proste przy tematach religijnych.

Piotr | 2016-06-19

Potrzebna ksiazka odpowiada na wiele pytan szczegolnie w obliczu obecnej sytuacji w Europie i swiecie.

Dominik Aziewicz | 2010-08-30

Bardzo kompetentne odpowiedzi na bardzo trafne pytania.

Mewtu6 | 2014-02-08
Przeczytana: czerwiec 2007
joan-na | 2011-03-12
Przeczytana: 13 marca 2011
Aleksandra | 2010-12-12
Na półkach: Przeczytane, Do 2008 r.