Osobowy do Mediolanu

Wydawnictwo: Czytelnik
The slow train to Milan
Dorota_1988

Kilkunastoletnia bohaterka poślubia sporo od siebie starszego wenezuelskiego uchodźcę politycznego i wraz z nim oraz dwoma jego towarzyszami, którym cały czas grozi ujęcie przez policję, przez dwa lata wędruje pociągami po Francji i Włoszech. Opowieść o tej nieustającej podróży przepojona jest atmosferą zagrożenia i wyczekiwania i stanowi znakomite studium egzystencji zawieszonej, którą...

Opowieść o tej nieustającej podróży przepojona jest atmosferą zagrożenia i wyczekiwania i stanowi znakomite studium egzystencji zawieszonej, którą symbolizuje tytułowy osobowy do Mediolanu.

niebieska | 2014-12-30
Cahaya KS | 2014-02-05