Moja hisTORIa

Wydawnictwo: Pascal
sTori Telling
holly25

Była najbardziej znaną dziewicą telewizji - i, jako córka producenta filmowego Aarona Spellinga, prawdopodobnie najsłynniejszym przykładem nepotyzmu panującego w tej branży. Rola Donny Martin w serialu Beverly Hills 90210 uczyniła z niej najbardziej rozpoznawalną aktorkę młodego pokolenia, której życie prywatne było tak samo fascynujące, jak losy jej serialowej postaci. Lata później nazwisko Tori Spelling częściej zamykało, a nawet zatrzaskiwało te same drzwi, do których wcześniej było kluczem. Moja hisTORIa to szansa Tori opowiedzenia własnej wersji życiorysu tak ukochanego przez tabloidy. Tori bez ogródek opowiada o wystawnych przyjęciach urodzinowych, wczesnej operacji nosa, bajkowym ślubie z niewłaściwym mężczyzną i "szeptanej wojnie" z matką. Jej wspomnienia sięgają głębiej niż tabloidowe plotki. Mówią o skomplikowanej relacji z rodzicami, walce o karierę aktorską po serialu Beverly Hills 90210, skłonności do złych facetów, aż do spotkania Deana McDermota, swojej prawdziwej miłości i głośnego wydziedziczenia. Moja hisTORIa to wciągająca i czarująca książka, która otwiera nam oczy na to co tak naprawdę znaczy być Tori Spelling Tori Spelling - aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna, córka wpływowego, hollywoodzkiego producenta telewizyjnego Aarona Spellinga. Zyskała uznanie krytyków filmowych rolami w niezależnych produkcjach, takich jak Trick (Trick) oraz Upiorne Święta (House of Yes). Najbardziej znana z roli Donny Martin w kultowym serialu Beverly Hills 90210. Bohaterka bestsellerowego reality show Tori&Dean, opartego na jej życiowych perypetiach od chwili narodzin jej pierwszego dziecka.

źródło opisu: merlin.pl

źródło okładki: merlin.pl

charlotte12 | 2011-05-30
Przeczytana: 29 maja 2011

„Prawda zawsze wyjdzie na jaw”

„Moja hisTORIa” autorstwa nie kogo innego, jak Tori Spelling to pierwsza biografia, z jaką miałam do czynienia. Trochę przeraził mnie format zbliżony do A4 oraz ponad 300 stron – no bo ile można czytać o czyimś życiu? Czy się do biografii przekonałam, czy zniechęciłam –dowiedzcie się sami.

Z reguły myśląc o Hollywood i gwiazdach znanych z kolorowych magazynów, a także ekranów naszych telewizorów, myślimy, że wszystkie z nich miały dzieciństwo jak z bajki, urodę i figurę jako gratis, tabuny przystojnych chłopaków czy też pięknych kobiet na zawołanie, wysokie pensje przekraczające marzenia co poniektórych… Jednak im bardziej zagłębiałam się w historię Tori, tym szybciej blaknął mój obraz życia jako celebrytka.

Tori Spelling wcale nie miała dobrych kontaktów ze swoimi rodzicami, a w szczególności z matką. Na każde urodziny dostawała lalki, których wcale nie chciała, gdy zakochała się w kucharzu-surferze, jej opiekunowie zwolnili go za to, a chcąc...

Lidl87 | 2015-07-10

Nie jest to książka, która znajduję się w moim kanionie lecz Tori Spelling towarzyszyła mi od wczesnych lat jako Donna Martin w kultowym serialu Beverly Hills 90210. Niedoceniona jako aktorka, zawsze w cieniu sławnego ojca. W książce poznajemy jej życie i nie jest to życie usłane różami jakiego byśmy się spodziewali. Tori złamała tabu i pozwoliła sercu wziąć górę nad rozumem. Pomijam aspekty jej dzisiejszych doznać, skupiam się bardziej na tym co opowiada w " Mojej historii " . Nie jest to typowy Americam Dreams dziecka które z założenia powinno mieć wszystko. Poznajemy tutaj prawdę, która zdecydowanie odbiega naszego widzenia świata. Wszystkich fanów BH90210 zachęcam to przeczytania.

Ilość stron: 318

Jest to książka o aktorce, którą ja znam tylko z serialu, który uwielbiałam - „Beverly Hills 90210”- i to zachęciło mnie do lektury i kupna tej książki. Aktorka ta grała też inne role o których przeczytacie sami w tej książce. Mam nawet książki o serialu BH90210. Był bardzo fajny. Historia Tori Spelling również jest bardzo ciekawa i warto ją przeczytać. Na pewno będę wracać do lektury tej książki.

Aneta | 2016-03-21
Na półkach: Exlibriks, Przeczytane