Na ostrzu noża

Tłumaczenie: Anna Adamiak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Harlequin Romans". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Harlequin
Marriage on the edge
Dorota_1988

Jeśli małżeństwo staje się związkiem uciążliwym dla obu stron, pora pomyśleć o rozwodzie. Gage i Natalie byli w sobie nieprzytomnie zakochani, teraz jednak odnoszą się do siebie jedynie z chłodną uprzejmością. Natalie postanawia rozpocząć nowe życie jeszcze przed uzyskaniem rozwodu. Wyprowadza się z luksusowego domu, znajduje ciekawą pracę, poznaje nowych przyjaciół. Wmawia sobie, że jest szczęśliwa. Dlaczego zatem nie potrafi się cieszyć odzyskaną wolnością i niecierpliwie czeka na telefon od Gage`a?

Aga | 2014-02-20
Na półkach: Przeczytane, Harlequin