Gunsmith Cats vol.5 - Kerosene

Tłumaczenie: Alex Hagemann
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Gunsmith Cats". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
ガンスミス キャッツ, Gansumisu Kyattsu
manga, sensacja
komiksy
Merist

Manga sensacyjna. Dwie piękne panie prowadza sklep z bronią w Chicago. Ale nie jest to zbyt dochodowy interes, więc po godzinach zamieniają się w łowców nagród, poszukujących przestępców ściganych listami gończymi. Niebezpieczne akcje, piękne kobiety, szybkie samochody oraz dużo broni. Obowiązkowa lektura dla każdego miłośnika komiksu akcji. Autorem serii jest znany i u nas z cyklu Exaxxion Kenichi Sonoda.

źródło opisu: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/seria,128.html

źródło okładki: http://www.swiatkomiksu.pl/katalog/wyszukiwanie/seria,128.html