Princess Ai 2

Tłumaczenie: Katarzyna Demusiak
Cykl: Princess Ai (tom 2)
Wydawnictwo: Kasen Comics
Purinsesu Ai Monogatari
manga, shoujo, fantasy
komiksy
Merist

Ai to skrzydlata księżniczka z innego świata i wschodząca gwiazda rocka...jednak nawet księżniczka musi się nauczyć, że za sławę przychodzi każdemu słono zapłacić. Rozdarta pomiędzy miłością do Kenta a dbaniem o jego bezpieczeństwo, ukrywając się przed prześladowcami z jej rodzinnego świata, uwikłana w intrygi producentów muzycznych i własną plątaninę uczuć, Ai kontynuuje poszukiwania na Ziemi tego, co pomoże ocalić jej ojczysty świat od cierpienia...
Kolejny tom opowieści o niezwykłej księżniczce na wygnaniu i jej drogi do sławy i szczęścia.

źródło opisu: www.kasencomics.com/

źródło okładki: www.kasencomics.com/

książek: 1918
dehira | 2015-04-30

Ta manga nie posiada numeru na żadnej stronie! To chyba pierwszy przypadek kompletnego nienumerowania stron na jaki natrafiłam.
Fabularnie - słabiutko. Momenty, w których coś ważniejszego się dzieje (wg mnie oczywiście), zostają szybko ucięte i przedstawione w jednym najczęściej kadrze. Marnotrawstwo.
Graficznie nieźle. Nie ma co prawda teł, ale postaci są ładnie rysowane a główna bohaterka ma dużo fantazyjnych kreacji.
Bo to manga o rocku, idolce, koncertowaniu, nagrywaniu klipów i piosenek, pozostałe wątki (niby główne) zajmują mniej miejsca.
Szkoda, że w Polsce nigdy nie ukazał się trzeci, ostatni tom. Jestem pewna, że znalazły by się na niego amatorki :)

Wilczek | 2017-07-02
button_with_a_dot | 2014-06-18
aniou | 2014-04-09
Maddie | 2013-09-25
gaviel | 2013-05-28
Na półkach: Przeczytane, Ulubione!!