Rzuć mnie, Billy!

Tłumaczenie: Hanna Baltyn-Karpińska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Cała ja!". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Świat Książki
Dumping Billy
Lenka

Nowa, pełna humoru powieść obyczajowa autorki "Klubu pierwszych żon". Świetnie poprowadzona fabuła, pełna komicznych perypetii, niebawem będzie sfilmowana. Przystojny Billy Nolan juz jedenaście razy porzucał swe dziewczyny, które następnie wychodziły za mąż za kogo innego. Przyjaciółka jego kolejnej partnerki (która chce, by Billy ją rzucił, aby jej długoletni chłopak wreszcie się oświadczył) jednak zakochuje się w nim nie na żarty.

źródło opisu: http://nakanapie.pl

źródło okładki: http://nakanapie.pl

Agnieszka Reszka | 2014-01-09

Seria Cała ja! to były kobiece żniwa! :) Fenomenalna babska lektura. Gorąco polecam ;)

magia78 | 2016-07-30
Lucy | 2016-05-07