Drogi Książę z Bajki

Tłumaczenie: Ewa Pankiewicz
Seria: Do Torebki
Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie
Dear Prince Charming

Valerie Wagner, świeżo upieczona specjalistka od reklamy w ekskluzywnym czasopiśmie, nieraz zasmakowała goryczy porażki - za niska, żeby zostać modelką, chciała projektować ubrania haute couture, okazała się jednak artystycznym beztalenciem. Tym razem była pewna powodzenia. Wszystko zaplanowała w najdrobniejszych szczegółach. Na okładce pierwszego numeru pisma miał znaleźć się ktoś wyjątkowy. Ulubieniec kobiet, zniewalająco przystojny, wrażliwy i czuły Książę z Bajki. Mężczyzna idealny. Zbyt idealny... Czy Valerie poradzi sobie z misterną intrygą, w którą wplatało ją życie? Czy jej seksapil i przebojowość wystarczą, by odnaleźć drogę w labiryncie ludzkich uczuć? Czy ambitna pracoholiczka, która jest zarazem nieśmiałą i delikatną kobietką, odniesie upragniony sukces?

źródło opisu: Wydawnictwo Dolnośląskie, 2007

ijacielubie | 2015-08-04
Na półkach: Niedoczytane, Przeczytane
Przeczytana: 04 sierpnia 2015

Chciałam, naprawdę chciałam przeczytać ją do końca, bo nie jest zła. Jednakże wciąż powtarzane słowo "living room" zamiast salon denerwowało mnie tak bardzo, że powiedizałam sobie: "Jeszcze raz i ją odkładam". I było jeszcze raz. Przykro mi, ale naprawdę istnieją w polskim języku słowa, które nie muszą być zastępowane angielskimi.

boska_bestia | 2011-07-25
Przeczytana: 24 lipca 2011

"Drogi Książę z Bajki" to typowa literatura kobieca. Jest w niej dużo miłości, dużo rozterek i dużo zamieszania. Wszystko to utrzymane w lekkim, zabawnym tonie, co pozwala się zrelaksować. Choć wszystko na początku wydaje się dość przewidywalne, nie warto się zniechęcać.

Stare powiedzenie "kłamstwo ma krótkie nogi" idealnie pasuje do tej książki. Jednak pewne oszustwo przyniesie Valerie i Jackowi dużo szczęścia.

k_a_s_i_a | 2013-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2013

Miła książka jednak nie porywająca. Odrobinę za długa przez co niektórych momentach trochę nużąca...

Katarzyna | 2014-02-16

Jakoś ciężko było mi przez nią przebrnąć, ale w zasadzie ciekawa.

Alex880 | 2013-12-23

Czy książę jest rzeczywiście księciem, czy może tylko przystojną żabą? warto przeczytać, lekka i przyjemna książka na zimowe wieczory :)

gosiak1661 | 2013-08-10

Na początku troszkę nudziła mnie ta książka, jednak po kilkunastu przeczytanych stronach wciąga czytelnika.

Karina | 2015-05-29
Przeczytana: 17 kwietnia 2013

Bardzo mi się podobała :))

kuciap | 2016-07-22
dziabaducha | 2016-03-16