Ucieczka z przeszłości : powieść grozy

Tłumaczenie: Janusz Tomczak
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Romans Sensacyjny". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Express Books
Appointment with yesterday
838517530X
strach, życie, ucieczka
Judyta

Prawdziwy horror nie zawsze musi wymagać mocy nadprzyrodzonych. Nie zawsze też krew musi lać się strumieniami... Najprawdziwszy horror może rozegrać się wszędzie. Może się czaić w wydawałoby się najbardziej zacisznym gospodarstwie domowym. W tej powieści Celia Fremlin pokazała, że strach może mieć bardzo wysublimowany smak. Książka trzyma w napięciu... i ciało, i UMYSŁ... Kobieta w średnim...

Kobieta w średnim wieku, gnana panicznym strachem, ucieka przed ponurą, ciemną rzeczywistością. Odcina się od przeszłości, buduje nowy (lepszy?) świat. Jej ostatnie lata życia mogłyby stanowić tło dobrego horroru. Dlatego tak bardzo próbuje z nimi zerwać, zmieniając nawet imię i nazwisko.

Jednak niepokój dawnych dni prześladuje ją i teraz. Czy poradzi sobie, naznaczona piętnem zbrodni? Czy dosięgnie ją ramię sprawiedliwości? Co zwycięży: miłość czy poczucie winy, strach czy jednak zew przeszłości?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.alejka.pl