Zaułek zła

Express Books
1991-01-01
1991-01-01
Maciej Bończa
makabra strach dziennikarze tabloidy wiadomości lokalne

więcej Więcej

Książka kiepska jako horror i jako jakikolwiek inny gatunek. Główny bohater wodzony jest przez fabułę bardziej niż emocjami czy motywacjami, to własnym penisem. (Który z resztą jest chyba najdokładniej stworzoną postacią, podczas gdy inne ledwo można określić jako wycinki z tektury.) Jedyny plus jest taki, że jest krótka. I jakiś pomysł w niej był. Chyba.

Z książką Barry Grahama miałem przyjemność spotkać się już wcześniej i mimo tego nie byłem za bardzo zawiedziony tym co otrzymałem. Nieduża powieść jaka została w Polsce wydana i po którą sięgnąłem kolejny raz, aby przypomnieć sobie o czym była. Po takich horrorach nie spodziewam się większych cudów, bo zazwyczaj dostarczają niezłej rozrywki i są miłą odskocznią od czegoś...

"Zaułek zła" poleciła i pożyczyła mi mama. Szczerze, jakoś mnie nie ciągnęło do niej, ale w autobusie, czy kolejce do lekarza lubię mieć przy sobie coś do poczytania. A ponieważ książka ta jest niewielkich rozmiarów, padło na nią. I tak podczytywałam po parę stron. Nawet mnie wciągnęła. Lekka, niewymagająca, pozwoliła się oderwać na chwilę od codziennych spraw i od bardziej...

Warto przeczytać.Potrafi bowiem dobrze nastraszyć.Martwy pies, pełen larw.Zabójstwo dziewczynki.Autobus pełen zmarłych.Mimo,że nie jest idealna to polecam fanom horroru klasy B.

• 2012
  • Horrory
  • Eurowizyjny Klub Powieści Grozy
  • Mom na półce :)
  • 2018 inwentaryzacja
  • 2019
  • Posiadane

Dodaj cytat z książki Zaułek zła