Deadly Little Secret

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Touch". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Hyperion
Touch
angielski
Sweet

Some secrets shouldn't be kept... Up until three months ago, everything in sixteen-year-old Camelia's life had been fairly ordinary: decent grades; an okay relationship with her parents; and a pretty cool part-time job at the art studio downtown. But when Ben, the mysterious new guy, starts junior year at her high school, Camelia's life becomes anything but ordinary. Rumored to be somehow...

Some secrets shouldn't be kept...

Rumored to be somehow responsible for his ex-girlfriend's accidental death, Ben is immediately ostracized by everyone on campus. Except for Camelia. She's reluctant to believe the rumors, even when her friends try to convince her otherwise. She's inexplicably drawn to Ben...and to his touch. But soon, Camelia is receiving eerie phone calls and strange packages with threatening notes. Ben insists she is in danger, and that he can help--but can he be trusted? She knows he's hiding something... but he's not the only one with a secret.

From the best-selling author of Blue is for Nightmares comes a story of paranormal romance that's sure to be a thrilling and chilling teen favorite.

źródło opisu: http://www.goodreads.com/book/show/2820533.Deadly_Little_Secret

źródło okładki: http://www.goodreads.com/book/show/2820533.Deadly_Little_Secret

Łędina | 2011-05-07
Przeczytana: 05 maja 2011

Laurie Faria Stolarz jest nieznaną w Polsce autorką, jednak za granicą jej twórczość cieszy się wielką popularnością wśród czytelników. "Dotyk: Śmiertelny Sekret" to pierwsze dzieło pisarki wydane w naszym kraju, czy jednak autorka zdobędzie tutaj swoich fanów i wielką liczbę sprzedanych egzemplarzy? Wydaje mi się, że tak. Wśród ery, kiedy to książki dla młodzieży, podobne do tej, zawierają w sobie wampiry wegetarian i rozchwianych wilkołaków, czytelnikom przyda się coś, co jest inne niż wszystko pozostałe, ale nie do końca. Rozpoczynając czytanie "Śmiertelnego Dotyku", można mieć wrażenie, że to kolejna imitacja popularnej sagi "Zmierzch", jednak autorka bardzo szybko wyciąga nas z tego stwierdzenia. Bierze się ono z powodu tego że główna bohaterka zostaje uratowana przez uroczego, ale tajemniczego nieznajomego, który odpycha ją z pod kół pędzącego auta. Potem chłopak nie chce mieć z nią nic wspólnego i jedynie na lekcjach Chemii udaje im się zamienić ze sobą kilka słów, poza tym...

Pati | 2013-07-10
Przeczytana: 11 marca 2013

Natrafiłam na tą książkę przypadkiem w bibliotece. Wypożyczyłam ze względu na tajemniczy opis. Nie żałuję. Książka bardzo mnie pochłonęła. Polecam.

Genialna książka!!!!!
Pełna sekretów, dreszczyku, romantyczności :D i smutku na końcu.
Mam nadzieje, że druga część będzie równie jak nie bardziej genialna :D !!!

Emisunflower | 2013-12-06
Przeczytana: 15 października 2013

Polubiłam tą książkę , miło się ją czyta lekko :)

„Śmiertelny sekret” opowiada o nastoletniej Camelii. Dziewczyna nie wstąpiła do zaszczytnego grona moich ulubionych bohaterek, ale też zbytnio nie irytowała. Ma dwójkę wspaniałych przyjaciół – Kimmie i Wes. Te dwie postaci wprowadzają do powieści tyle humoru, że dzięki ich dialogom i zachowaniom nie jeden raz otarłam łzę wywołaną gwałtownymi wybuchami śmiechu. (Strasznie przypominali mi Lilly i Olivera z „Hanny Montany”, tyle tylko, że byli dużo śmieszniejsi).
W życiu Camelii pojawia się tajemniczy Ben, który ratuje jej życie i co jakiś czas…. dotyka ją. A to w brzuch, a to w rękę przysparzając dziewczynie tematów do rozmyślań. Mniej więcej w tym samym czasie w jej życiu zaczynają się dziać dziwne rzeczy – ktoś ją prześladuje. Zaczyna się robić niebezpiecznie i strasznie.

Książka naprawdę wciąga. Jeszcze nie do końca przyswoiłam sobie końcówkę poprzedniej strony, a już odwracałam kartkę, żeby się dowiedzieć co będzie dalej, jak...

Angela | 2017-06-20

Fantastyczna książka!!!
Od dawna przymierzałam się, aby ją przeczytać, więc kiedy zobaczyłam ją w bibliotece nie wachałam się ani chwili, musiałam ją mieć.
Miałam co do niej wysokie wymagania i powiem szczerze...nie zawiodłam się! Zachwyciła mnie ta historia, ta tajemnica, sekrety i oczywiście bohaterowie.
Przeczytałam ją w mgnieniu oka, jest lekka, szybko się ją czyta i trzyma w napięciu do samego końca. Polecam wszystkim i zachęcam do przeczytania kolejnej części, równie niesamowitej!

Yossa | 2011-03-11
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 11 marca 2011

Autorka rekompensuje troszkę całość pod koniec, ale biorąc pod uwagę, że połowę książki praktycznie ominęłam; to wciąż za mało, by dać dobrą ocenę.

Nicole Chloe | 2011-07-01
Na półkach: Przeczytane, Ebooki, 2011
Przeczytana: 01 lipca 2011

Książka jest dobra.. Jak zresztą mówi ocena wyżej. Prawdopodobnie nigdy już do niej nie wrócę, ale z pewnością przeczytam resztę książek z serii "Dotyk". "Śmiertelny sekret" nie zachwycił mnie, ale był dobą odskocznią od wampirów i wilkołaków i gdzieniegdzie aniołów. Jak dla mnie dobra książka na deszczowe popołudnie. I... no cóż polecam każdemu, kto ma dość wampirów;)

Tirindeth | 2011-09-08

”Dotyk” to jedna z tych książek, które przyciągają uwagę przede wszystkim ze względu na postać autorki – w tym wypadku znanej dzięki serii „Płomień na…”. Dzieła Laurie Farii Stolarz, będące połączeniem romansu paranormalnego i wątków kryminalnych, zazwyczaj doskonale nadają się na samotny wieczór, wzbudzając dreszczyk podniecenia i wywołując w czytelniku instynkt detektywa. Zatem czy „Dotyk” można wpisać na listę właśnie takich lektur?

Główna bohaterka – Camelia, jest typową nastolatką z typowymi problemami. Albo przynajmniej była, dopóki nie stała się bezpośrednią obserwatorką i potencjalną ofiarą wypadku samochodowego na szkolnym parkingu. Scenę dałoby się uratować przed ewentualnymi porównaniami chociażby do „Sagi Zmierzch”, gdyby nagle nie pojawił się tajemniczy chłopak, który wybawia damę z opresji – spycha ją z boiska, tym samym ratując jej życie. Camelia niestety nie może mu podziękować, bo chłopak szybko się ulatnia, a jedyną pamiątkę, jaką tenże nieznajomy pozostawia,...

adela | 2011-02-13
Przeczytana: 13 lutego 2011

nawet nie wiem od czego za bardzo zacząć... może od tego, że miałam zbyt wygórowane oczekiwania do tej książki i jestem strasznie szczęśliwa, że moje skąpstwo nie pozwoliło wydać mi na nią pieniędzy? to byłyby pieniądze wyrzucone w błoto, jak nie gorzej. nie mogłabym sobie wybaczyć, że straciłabym je na TO i zapewne już nigdy nie odważyłabym się kupować niczego na ślepo. chociaż moje plany nie były do końca takie ślepe - zagraniczne opinie były bardzo pozytywne, tylko sporadycznie trafiały się negatywne i tutaj pojawia się moje pytanie: dlaczego? Co takiego jest w tej beznadziejnej książce, że niektórym się spodobała? starałam się spojrzeć bardziej przychylnie na Śmiertelny sekret, ale nie potrafię. zirytowała mnie tylko ta lektura, ot co. postaram się wyjaśnić swoje zdanie...

od początku nie było dobrze, ale starałam się nie zrażać, lecz im dalej brnęłam, tym moja złość się pogłębiała. od wytrzeszczania oczu z niedowierzania, że ta historia jest tak płytka i potraktowana po...

Celaena | 2014-05-31
Przeczytana: 28 maja 2014

Momentami troche nie ogarniałam, ale książka jak najbardziej warta polecenia (: