Deadly Little Voices

Okładka książki Deadly Little Voices Laurie Faria Stolarz
Okładka książki Deadly Little Voices
Laurie Faria Stolarz Wydawnictwo: Hyperion Cykl: Dotyk (Laura Faria Stolarz) (tom 4) fantasy, science fiction
Dotyk (Laura Faria Stolarz) (tom 4)
Hyperion
2011-12-06
2011-12-06
Touch

Kogo tym razem będzie próbowała ocalić Camelia? Czy głosy w jej głowie oznaczają, że zaczyna odchodzić od zmysłów jak jej ciocia. Camelia w tej części jest bardzo zagubiona i obawia się najgorszego, że jej dar doprowadzi ją do obłędu. Camelia nadal darz uczuciem Bena. On jednak ma tajemnice z których nie potrafi się zwierzać. Według niego Cameleon zasługuje na kogoś lepszego niż on. Znów pojawia się postać Adama, który kocha naszego Cameleona. Kto się wycofa i stanie u boku dziewczyny? Powiem jedno nie podoba mi się wybór Cameli. Gdyby tylko wiedziała to co wiedzą czytelnicy a ona jedyna nie. Doprawdy nigdy więcej tajemnic. I kto tutaj jest szczery?
Chciałoby się powiedzieć czy mój egzemplarz nie jest wybrakowany ..gdzie są kolejne kartki to tak nie może się zakończyć cykl dotyku.

Czy książka jest TYLKO po angielsku?

Czy książka jest TYLKO po angielsku?

• Czekam na polskie tłumaczenie/wydanie
  • Rezygnacja