Żadnych chłopaków! Pies jest jedynym ratunkiem

Wydawnictwo: Egmont Polska

Lissi jest oburzona jej najlepsza przyjaciółka i zarazem czarownica ma przed nią tajemnicę! I to nie byle jaką! Tinka łamie ich najważniejszą zasadę: Żadnych chłopaków! Koniecznie trzeba ją czymś zająć, czyli np. podarować jej psa, którego tak bardzo chciała mieć! Zwierzak, który się pojawia, jest wielki jak cielak i wygląda, jakby wytarzał się w środku na porost włosów. A to jeszcze nie koniec niespodzianek..

Dominika | 2012-04-15

super na podróż