Tararua. In step with Nature

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Explore the Elements". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Tourism Tararua
Nowa Zelandia
angielski
takisobiejac

Informator turystyczny w języku angielskim. Tararua to dystrykt w południowo-wschodniej części Wyspy Północnej (North Island). Głównym miastem jest Dannevirke, założone przez białych przybyszy z Danii, Szwecji i Norwegii. Inne większe miasta mają już maoryskie (Pahiatua, Eketahuna) lub angielskie (Norsewood, Woodville) nazwy. Powierzchnia Tararui wynosi aż 4360 km², ale dystrykt ten...

Informator turystyczny w języku angielskim.
Powierzchnia Tararui wynosi aż 4360 km², ale dystrykt ten zamieszkuje ledwie nieco ponad 17 tys. ludzi.

źródło opisu: takisobiejac

źródło okładki: ze zbiorów użytkownika takisobiejac

takisobiejac | 2011-03-04
Na półkach: Oceania, Przeczytane, Posiadam