Ilustrowany przewodnik po rasach obcych istot wszechświata Gwiezdnych wojen

Tłumaczenie: Andrzej Syrzycki
Wydawnictwo: Amber
The Essential Guide to Alien Species
83-7245-821-9
Kasa

Istoty inteligentne, półinteligentne i nieinteligentne! Wygląd, wymiary, macierzysta planeta lub system, tryb życia, cechy charakteru! Zadziwiające fakty i anegdoty zaczerpnięte ze zbiorów słynnego starszego antropologa Mammona Hoole'a rasy Shi'ido! Komentarze najwybitniejszych reprezentantów społeczności galaktyki Gwiezdnych Wojen - poszukiwaczy przygód i skarbów,przedstawicieli wojska,...

Istoty inteligentne, półinteligentne i nieinteligentne!
Wygląd, wymiary, macierzysta planeta lub system, tryb życia, cechy charakteru!
Komentarze najwybitniejszych reprezentantów społeczności galaktyki Gwiezdnych Wojen - poszukiwaczy przygód i skarbów,przedstawicieli wojska, funkcjonariuszy Nowej Republiki i Imperium!
*Odkryj jedyną obcą rasę, która potrafi zmusić okrutnych Jeźdźców Tusken do ucieczki
*Dowiedz się, dlaczego Huttowie myślą, że są bogami, i dlaczego ich dzieci spędzają pierwsze pięćdziesiąt lat życia w ciemności
*Porównaj umiejętności najlepszych tropicieli i myśliwych: Ewoków, legendarnych Wookie i Shistavaneńskich Wilkoludzi
*Poznaj potężną więź łączącą ziemnowodnych Gungan z ich wiernymi kaadu
*Przekonaj się, dlaczego Neimoidianie są zachłanni i czują paniczny lęk przed śmiercią
Wszechświat Gwiezdnych Wojen zaludniony jest egzotycznymi istotami: od banthów, Ganków i Jawów, po tauntauny, Weequayów i Yuuzhan Vongów. Z Ilustrowanym przewodnikiem po rasach obcych istot poznasz lepiej różnorodny świat, który zawładnął wyobraźnią milionów ludzi!

źródło opisu: tył okładki

źródło okładki: www.gwiezdne-wojny.pl