Podręczny ilustrowany leksykon ucznia

Wydawnictwo: Świat Książki
popularnonaukowe

W podręcznym leksykonie dziecko znajdzie wszystkie potrzebne informacje bez konieczności sięgania do dużej encyklopedii. Co to jest agorafobiaa Kim była Eurydykaa Jaka temperatura panuje na Marsiea Młody czytelnik znajdzie tu krótkie i jasne wyjaśnienia ze wszystkich ważnych dziedzin. Od nauki i techniki przez kulturę, sztukę, historię i politykę, po geografię, biologię, ochronę środowiska informatykę. Hasła z odsyłaczami, najważniejsze informacje w specjalnych ramkach i kolorowe ilustracje sprawiają, że wiedza z tej ksiązki będzie czerpana z wielki zainteresowaniem i przyjemnością.

Sasza | 2014-01-14