Suknia ślubna

Wydawnictwo: Harlequin
Designs of love
miłość, uczucie
Edyta

Devon ceni spokój, życie rodzinne, stabilizację. Stworzyła sobie świat, w którym czuje się szczęśliwa. Ma pracę, która daje jej wiele zadowolenia i nie najgorsze dochody. Otoczyła się przyjaciółmi, których lubi i szanuje. Utrzymuje kontakt z matką i babcią, które kocha. Pewnego dnia w to unormowane życie wkracza Tristan, ulubieniec kobiet, obieżyświat, człowiek znany i sławny. Tristan jest tym typem mężczyzny, od którego zawsze stroniła Devon. Tym razem, wiedziona instynktem, a także chęcią zaznania odmiany, nie odrzuca propozycji. Romans przeradza się w prawdziwe uczucie. Czy Devon może liczyć na stałość Tristana i jego miłość?

źródło opisu: okładka

źródło okładki: wydawca