Tajemnica Silverbridge

Wydawnictwo: BIS
7 (22 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Silverbridge
miłość, uczucie, rodzina

Amerykańska aktorka Tracy Collins wyjeżdża do Anglii na zdjęcia do filmu rozgrywającego się w eleganckim świecie Anglii z czasów regencji. Tam, w pięknym i rozległym majątku Silverbridge, Tracy ulega fascynacji osobą Harry'ego Olivera, zniewalająco pociągającego właściciela tej posiadłości. Później zaczynają ją nawiedzać zaskakujące wizje z przeszłości, groźniejsze od dramatycznych scen, które odgrywa przed kamerą. A w realnym życiu na jej ukochanego czyhają rozmaite zagrożenia. Stawką jest dziedzictwo zbyt cenne, by je utracić... i miłość, zwiewna jak sen, przepowiedziana dawno temu.

Magdalena | 2013-05-13
Przeczytana: 13 maja 2013

Jest to chyba pierwsza książka tej autorki, która na prawdę mi się spodobała. Opowieść była sympatyczna, bohaterowie również, akcja bardzo przyzwoita. Dobra książka na deszczowe popołudnie.

Kinga | 2017-11-03
sandi91 | 2017-10-12