Karta Rowerowa i motorowerowa w szkole

Wydawnictwo: L&L

W najnowszych programach szkolnych kurs na kartę rowerową stał się obowiązującym elementem edukacji. Wydawnictwo proponuje podręcznik doskonale łączący podstawowe zagadnienia teoretyczne dotyczące ruchu drogowego z praktycznymi radami dla uczących się dzieci. Przejrzystość wykładu, poparta wieloma ilustracjami, możliwość samooceny w trakcie rozwiązywania testów zawartych w książce sprawiają, iż jest to jeden z najczęściej wybieranych przez uczniów i ich nauczycieli podręczników.

shark19 | 2013-11-01
Na półkach