Tajemnic@ internetu

Tłumaczenie: Andrzej Weiss
Cykl: Alex Rifle (tom 1) | Seria: Trylogia tajemnic
Wydawnictwo: Bullet Books
.Com - the mystery of the internet
Sweet

Pierwsza część trylogii, która wstrząśnie światem mediów. Najnowszy superthriller z cyklu Trylogii Tajemnic Aleksa Rifle'a, która w 2010 roku zdobyła pierwszą nagrodę Great Mystery Award. Każda tajemnica skierowana jest przynajmniej przeciwko jednemu człowiekowi... niebawem przekonasz się, że nic o czym do tej pory słyszałeś czy widziałeś, nie przygotowało Cię na to, co zostanie przed Tobą odkryte..

źródło opisu: nota wydawcy

źródło okładki: wydawca