.com. Tajemnica internetu

978-83-62382-10-1
horror, internet
horror
Ag2S

JEDNA Z TYCH RZADKICH KSIĄŻEK, KTÓRYCH PRZECZYTANIE NA ZAWSZE ZMIENIA POSTRZEGANIE ŚWIATA. Czy wiesz, że... dziennie do internetu zagląda ponad 2 miliardy ludzi; rocznie jest dokonywanych ponad 10 milionów cyberataków, a liczba ta rośnie co tydzień o 10%; co 27 sekund popełniane jest jakieś przestępstwo internetowe; co sekundę następuje kradzież tożsamości w sieci. Czy...

Czy wiesz, że...

dziennie do internetu zagląda ponad 2 miliardy ludzi;
co 27 sekund popełniane jest jakieś przestępstwo internetowe;
co sekundę następuje kradzież tożsamości w sieci.

Czy zastanawiałeś się kiedykolwiek nad ideą tajemnicy? Tajemnicy, jaką skrywa Twój mózg przed innymi - jego myśli, pragnienia oraz obawy?

Brak dostępu do niego dla innych stanowi Twoją idealną tarczę przed światem i jego manipulacjami. A co by było, gdybyś tę tarczę stracił...?

.Com to psychologiczny thriller wspaniale ukazujący ułomność naszego umysłu oraz jego podatność na cudze manipulacje.

Wyciąga na świetło dzienne skutki wykorzystywania przekazów podprogowych oraz psychomanipulacji powszechnie wykorzystywanych w mediach.

Ukazuje z niezrównaną mocą jak tego typu działania potrafią osłabić zdolność Twojego mózgu do samoobrony.

źródło opisu: http://www.bullet-books.com/

źródło okładki: http://www.bullet-books.com/

Sonic-S2 | 2017-09-24
Przeczytana: 18 września 2017

Książka dla niekórych może się wydawać "nudna" na początku, ale po przebrnieciu przez ciężki pozątek jest bardzo interesująca

ewkaBB | 2016-12-11
Przeczytana: 11 grudnia 2016

Opis książki był obiecujący. Dobrnęłam do 90-tej strony z 389 i poddałam się, uznając że szkoda czasu, mając w zasięgu inne książki do przeczytania.
Zdecydowanie nie polecam.