Gramatyka języka włoskiego

Wydawnictwo: Wiedza Powszechna
83-214-1237-8
widłak, włoski, gramatyka
Madlena

"Gramatyka języka włoskiego" składa się z czterech działów - fonologia, fonetyka, ortografia, składnia - omawiających podstawowe aspekty struktury i funkcjonowania języka włoskiego. Zagadnienia te zostały zilustrowane licznymi przykładami zaczerpniętymi z języka mówionego, jak również cytatami z prasy i literatury współczesnej. Książka jest przeznaczona dla odbiorców, którzy pragną pogłębić,...

Książka jest przeznaczona dla odbiorców, którzy pragną pogłębić, uporządkować i usystematyzować wiadomości o języku włoskim.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: www.wiedza.pl