Wyznania i panteony

Tłumaczenie: Olga Zawadzka
Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA
Faiths & Pantheons

Bez względu na to, czy jest kapłanem, plebejuszem, czarodziejem czy wojownikiem, niemal każdy mieszkaniec Krain składa hołd przynajmniej jednemu bóstwu opiekuńczemu. Niektóre z tych boskich potęg skłaniają do szacunku, inne wzbudzają strach. Zarówno dobre, jak i złe współistnieją na stronach tego podręcznika. Ten zbiór wszystkich bogów z Opisu Świata ZAPOMNIANYCH KRAIN zawiera bowiem pełne informacje na temat najważniejszych bogów oraz charakterystykę mocy i zdolności, które zsyłają najbardziej oddanym wyznawcom, a także opis bóstw pomniejszych. Znajdziesz w nim między innymi:
- opis ponad 115 bóstw;
- 20 specjalnych klas prestiżowych;