Oblężenie

Tłumaczenie: Natalia Łajszczak
Cykl: Powrót Arcymagów (tom 2) | Seria: Forgotten Realms
Wydawnictwo: ISA
The siege

Dla Evereski, ostatniego schronienia elfów w Faerunie, to walka o przetrwanie. Dla Wybrańcow Mystry to zmagania z potężnym przeciwnikiem, który może zagrozić panowaniu ich bogini nad magią. Dla ludzi i ich państw to nieustające starania, by nie stracić swej pozycji. Dla zaginionych, potężnych arcymagów to powrót do ich latającego miasta...

Lavdrynka | 2015-08-19

Chociaż naprawdę chciałam, nie mogłam się przekonać do tej książki. A jedyne co zasługuje na oklaski, to klimat na miarę epickości "Zapomnianych Krain" oraz w miarę ciekawe zakończenie. Jednak to bardzo niewiele jak na 320 stron powieści i przyznam, że naprawdę na siłę wyszukane. Polecić mogę jedynie największym i najbardziej zatwardziałym fanom "Krain".

Więcej: http://gexe.pl/ksiazki/art/3308,oblezenie

Promilekrk | 2016-10-14