Rasy Faerunu

Tłumaczenie: Michał Mochocki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Forgotten Realms, Dungeons & Dragons". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: ISA
Races of Faerun
978-83-7418-169-3
Oceansoul

Poznaj barwnych mieszkańców Krain Napotkasz tutaj skrytych avarieli, wyniosłych Calishytów, szlachetne centaury, bezceremonialnych Rashemitów... Mieszkańcy Zapomnianych Krain – od stepów Thay aż po wybrzeża Evermeet – są tak różnorodni, jak regiony, z których się wywodzą. Bohaterowie, poplecznicy, złoczyńcy, wieśniacy... Rasy Faerunu zawierają szczegółowy przegląd wielu zróżnicowanych ludów...

Poznaj barwnych mieszkańców Krain
Napotkasz tutaj skrytych avarieli, wyniosłych Calishytów, szlachetne centaury, bezceremonialnych Rashemitów... Mieszkańcy Zapomnianych Krain – od stepów Thay aż po wybrzeża Evermeet – są tak różnorodni, jak regiony, z których się wywodzą. Bohaterowie, poplecznicy, złoczyńcy, wieśniacy... Rasy Faerunu zawierają szczegółowy przegląd wielu zróżnicowanych ludów zamieszkujących świat gry ZAPOMNIANYCH KRAIN®, kompletne informacje o głównych rasach, podrasach i narodach rozproszonych po Torilu.
*80 nowych atutów *26 nowych przedmiotów magicznych *Nowe czary i klasy prestiżowe

Opis Świata ZAPOMNIANYCH KRAIN, Podręcznik Gracza, Przewodnik Mistrza Podziemi oraz Księga Potworów są niezbędne, aby wykorzystać ten dodatek.

Podręcznik został dostosowany całkowicie do edycji 3.5

źródło opisu: nota wydawcy